Σας προσκαλούμε στο 7ο Μετεκπαιδευτικό Σεμινάριο Παιδιατρικής που διοργανώνεται από την Εταιρεία Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης στην Παιδιατρική και το οποίο θα πραγματοποιηθεί για πρώτη φορά με τη συμμετοχή των δύο Παιδιατρικών Κλινικών του Νοσοκομείου “ΜΗΤΕΡΑ” και του Νοσοκομείου METROPOLITAN, μέλη του Ομίλου HHG.
Το Σάββατο 21 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθούν κλινικά φροντιστήρια στις 10.00-14.00 στο ξενοδοχείο DIVANI CARAVEL με δωρεάν εγγραφή. Η συμμετοχή θα γίνει με προ-εγγραφή λόγω του περιορισμένου αριθμού θέσεων. *Όσοι σύνεδροι επιθυμούν να συμμετέχουν και έχουν ήδη κάνει την εγγραφή τους στο συνέδριο μπορούν να επικοινωνούν με τη γραμματεία του συνεδρίου στο conference@everesttravel.gr. |
|
|
|
Για την Εγγραφή σας, το Επιστημονικό Πρόγραμμα και περισσότερες πληροφορίες, πατήστε εδώ.
|